2014

25.1. Újpest FC vs. Soroksár SC 3-0 (2-0), Duna Cipö pálya, harjoitusottelu
1.2.  Bp. Honvéd vs. Lombard Pápa 1-1 (1-0), Bozsik stadion műfüves-pálya , ho
9.2.  Rapid Wien vs. Austria Wien 3-1 (1-1), Gerhard Hanappi stadion, tipp3-Bundesliga
15.2. Bp. Honvéd vs. MFK Rimavska Sobota 3-1 (3-1), Bozsik stadion műfüves-pálya , ho
19.2. Vasas SC vs. Rákosmenti KSK 1-0 (1-0), Hajdú utca pálya, ho
25.2. Vasas SC vs. Puskás Akádemia 2-0 (1-0), Illovszky-stadion, Liga Kupa
1.3.  Bp. Honvéd vs. Újpest FC 3-2 (1-1), Bozsik Stadion, NB1
2.3.  Ferencváros vs. Györi ETO FC 1-1 (0-0), Ferenc Puskas stadion, NB1
5.3.  Unkari vs. Suomi 1-2 (1-0), ETO Park, harjoitusottelu
8.3.  MTK vs. Ferencváros 3-2 (1-1), Hidegkuti Nandor stadion, NB1

9.3.  Bp. Honvéd-MFA vs. Maglódi TC 2-0 (0-0), Bozsik stadion műfüves-pálya, NBIII Közép
12.3. MTK vs. Györi ETO FC 2-0 (1-0), Hidegkuti Nandor stadion, Magyar Kupa
16.3. Ferencváros vs. Debrecen 1-1 (1-1), Ferenc Puskas stadion, NB1
17.3. Bp. Honvéd vs. MVM Paks 1-1 (0-1), Bozsik stadion, NB1
19.3. Ferencváros vs. Lombard Pápa 4-0 (2-0), Ferenc Puskas stadion, Liga Kupa
22.3. Csepel FC vs. Györi ETO FC II 1-2 (1-1), Béke Téri stadion, NBIII Nyugati
22.3. Bp. Honvéd vs. Kaposvar Rákoczi FC 1-0 (1-0), Bozsik stadion, NB1
23.3. Újpest FC vs. Diosgyör VTK 2-0 (2-0), Szusza Ferenc stadion, NB1
26.3. Újpest FC vs. Pécsi MFC 4-0 (2-0), Szusza Ferenc stadion, Magyar Kupa
29.3. Vasas SC vs. Ceglédi VSE 3-0 (0-0), Illovszky-stadion, NBII

29.3. Ferencváros vs. Lombard Pápa 4-0 (2-0), Ferenc Puskas stadion, NB1
30.3. BKV Elöre vs. Csepel FC 2-1 (2-0), Sport utcai stadion, NBIII Nyugati
4.4.   Újpest FC vs. Ferencváros 1-2 (1-1), Szusza Ferenc stadion, NB1
5.4.   Bp. Honvéd vs. Diosgyöri VTK 1-2 (1-1), Bozsik stadion, NB1
11.4. Dunaújváros PASE vs. Szolnoki MÁV FC 0-0 (0-0), Dunaújváros stadion, NBII
12.4. Ferencváros vs. Puskás Akadémia 1-0 (0-0), Ferenc Puskas stadion, NB1
12.4. Dorogi FC vs. Csepel FC 3-0 (1-0), Buzánszky Jenő Stadion, NBIII Nyugati
13.4. ESMTK vs. Dunaharaszti MTK 2-3 (0-2), Ady Endre utca stadion, NBIII Közép
16.4. MTK vs. Újpest FC 0-0 (0-0), Hidegkuti Nandor stadion, Magyar Kupa
18.4. RAFC vs. Kelen SC 3-0 (2-0), Rákosszentmihályi Sporttelep, BLSZ1

19.4. Újpest FC vs. Videoton 1-2 (0-0), Szusza Ferenc stadion, NB1
20.4. Bp. Honvéd vs. Ferencváros 0-2 (0-2), Bozsik stadion, NB1
23.4. Ferencváros vs. Diosgyöri VTK 1-2 (1-0), Ferenc Puskas stadion, Liga Kupa
25.4. Ferencváros vs. Kaposvári Rákóczi FC 1-0 (1-0), Ferenc Puskas stadion, NB1
26.4. FK Partizan vs. Crvena zvezda 2-1 (1-0), Stadion Partizan, Super Liga
3.5.  Újpest FC vs. MTK 0-4 (0-1), Szusza Ferenc stadion, NB1
4.5.  ESMTK vs. Rákosmenti KSK 1-4 (0-2), Ady Ende utca stadion, NBIII Közép
6.5.  Újpest FC vs. MTK 3-0 (0-0), Szusza Ferenc stadion, Magyar Kupa
7.5.  Ikarus BSE vs. Kelen SC 3-2 (2-1), III. kerületi TVE Sporttelep, Budapest Kupa
9.5.  MTK vs. Puskás Akadémia 2-1 (1-0), Nandor Hidegkuti stadin, NB1

10.5. Ferencváros vs. Diosgyöri VTK 2-1 (1-0), Ferenc Puskas stadion, NB1
10.5. Soroksár SC vs. Bajai LSE 5-0 (1-0), Szamosi Mihály Sporttelep, NBIII Közép
11.5. Ikarus BSE vs. RTK-Vasló 3-0 (3-0), Ikarus BSE Sporttelep, BLSZ1
17.5. Újpest FC vs. Kecskemeti TE 6-1 (1-1), Szusza Ferenc stadion, NB1
18.5. ESMTK vs. Szeged 2011 1-4 (1-1), Ady Endre utca stadion, NBIII Közép
21.5. RTK-Vasló vs. Pénzügyör SE 0-5 (0-3), Rákosmenti TK Sporttelep, BLSZ1
24.5. Főv. Vízművek TK vs. III. Kerület TVE 1-4 (0-2), Főv. Vízművek SK Sporttelep, BLSZ1
24.5. REAC vs. Felsőtárkány 0-1 (0-0), Budai II. László Stadion, NBIII Keleti
25.5. Újpest FC vs. Diosgyöri VTK 5-4 rp. (1-1), Ferenc Puskas stadion, Magyar Kupa
29.5. Liettua vs. Suomi 1-0 (1-0), Ventspils Olimpiskais Stadions, Baltic Cup

31.5. Suomi vs. Viro 2-0 (0-0), Ventspils Olimpiskais Stadions, Baltic Cup
1.6.  Ferencváros vs. MVM Paks 2-0 (0-0), Ferenc Puskas stadion, NB1
4.6.  Unkari vs. Albania 1-0 (0-0), Ferenc Puskas stadion, harjoitusottelu
7.6.  RAFC vs. Ferencvárosi FC 1-0 (1-0), Rákosszentmihályi Sporttelep, BLSZ1
7.6.  Unkari vs. Kazakstan 3-0 (1-0), Ferenc Puskas stadion, harjoitusottelu
2.7.  HJK vs. FC Lahti 0-0 (0-0), Töölön jalkapallostadion, Veikkausliiga
3.7.  VPS vs. IF Brommapojkarna 2-1 (0-1), Tehtaan kenttä, Eurooppa-liigan karsinta
4.7.  PK Keski-Uusimaa vs. JäPS 5-2 (0-2), Kalevan urheilupuisto, Kakkosen Itäinen lohko
6.7.  Gnistan vs. GrIFK 0-3 (0-0), Fair Pay Areena, Kakkosen Eteläinen lohko
7.7.  FC Lahti vs. SJK 1-1 (1-0), Lahden Stadion, Veikkausliiga

10.7. FC Honka vs. Sillamäe Kalev 3-2 ja., Myyrmäen jalkapallostadion, UEL-karsinta
13.7. FC Viikingit vs. PK-35 Vantaa 0-0 (0-0), Heteniityn kenttä, Ykkönen
16.7. Ilves vs. Haka 0-0 (0-0), Tammelan stadion, Ykkönen
17.7. HIFK vs. JIPPO 4-2 (1-0), Töölön Pallokenttä, Ykkönen
19.7. HJK vs. SJK 2-0 (2-0), Töölön jalkapallostadion, Veikkausliiga
21.7. PK-35 Vantaa vs. FC Jazz 1-1 (1-1), Myyrmäen jalkapallostadion, Ykkönen
22.7. FC Viikingit vs. AC Oulu 0-2 (0-2), Heteniityn kenttä, Ykkönen
23.7. HJK vs. FK Rabotnicki 2-1 (2-0), Töölön jalkapallostadion, UCL-karsinta
27.7. FC Honka vs. TPS 1-1 (1-0), Tapiolan urheilupuisto, Veikkausliiga
28.7. Gnistan vs. SoVo 0-0 (0-0), Fair Pay Areena, Kakkosen Eteläinen lohko

30.7. HJK vs. APOEL 2-2 (2-0), Töölön jalkapallostadion, UCL-karsinta
31.7. FC Vantaa vs. KOPSE 3-2 (0-2), Tikkurilan urheilupuisto, Kolmonen (Uusimaa, L3)
2.8.   FC Viikingit vs. Ilves 1-2 (1-1), Heteniityn kenttä, Ykkönen
3.8.   PK-35 Vantaa vs. Haka 1-2 (0-1), Myyrmäen jalkapallostadion, Ykkönen
6.8.   Atlantis vs. FC Viikkarit 3-0 (0-0), Töölön Pallokenttä, Kakkosen Itäinen lohko
7.8.   HIFK vs. KTP 4-1 (2-1), Töölön Pallokenttä, Ykkönen
23.8. Toronto FC vs. Chicago Fire 2-2 (1-0), BMO Field, MLS
25.8. Fram vs. KR 1-2 (0-0), Laugardalsvöllur, Pepsideild
30.8. Þróttur vs. Tindastóll 4-0 (0-0), Valbjarnarvöllur, 1. Deild
1.9.  KTP vs. Haka 3-0 (2-0), Arto Tolsa Areena, Ykkönen

11.9. KTP vs. JJK 1-2 (0-1), Arto Tolsa Areena, Ykkönen
20.9. PeKa vs. HaPK 3-3 (2-2), Karhulan keskuskentän tn, Kaakkois-Suomen Kolmonen
21.9. MyPa vs. VPS 0-0 (0-0), Saviniemen jalkapallostadion, Veikkausliiga
25.9. FC Lahti vs. HJK 0-2 (0-0), Lahden Kisapuisto, Veikkausliiga
2.10. HJK vs. Club Brügge 0-3 (0-1), Töölön jalkapallostadion, Eurooppa-liiga
4.10. KTP vs. JIPPO 0-0 (0-0), Arto Tolsa Areena, Ykkönen
11.10. Suomi vs. Kreikka 1-1 (0-1), Helsingin olympiastadion, EM-karsinta
12.10. EIF vs. Atlantis 3-3 (1-0), Tammisaaren keskuskenttä, Ykkösen nousukarsinta
14.10. Suomi vs. Romania 0-2 (0-0), Helsingin olympiastadion, EM-karsinta
6.11. HJK vs. Torino FC 2-1 (0-0), Töölön jalkapallostadion, Eurooppa-liiga

14.11. Unkari vs. Suomi 1-0 (0-0), Groupama Arena, EM-karsinta
15.11. Vác FC vs. Maglódi TC 2-1 (0-0), Vác Városi Stadion, NBIII Közep
15.11. Vasas FC vs. Soproni VSE 1-2 (0-0), Illovszky stadion, NBII
16.11. BKV Elöre vs. Sárvár FC 2-0 (1-0), Sport utcai stadion, NBIII Nyugat
27.11. HJK vs. FC Kööpenhamina 2-1 (1-0), Töölön jalkapallostadion, Eurooppa-liiga

Mainokset

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Google+ photo

Olet kommentoimassa Google+ -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s